Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Тимчук: українська армія може звільнити Донбас за кілька тижнів

Автор:

|

Березень 18, 2016

|

Рубрика:

Тимчук: українська армія може звільнити Донбас за кілька тижнів

main

За два тижні бійці Збройних сил України можуть звільнити територію Донбасу від проросійських неконтрольованих бандформувань. Такої думки дотримується Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник групи військово-політичних досліджень «Інформаційний опір». «Армія України – це досить велика сила, яка може за лічені дні, максимум, за кілька тижнів повністю звільнити Донбас. У терористів зараз є надія тільки на Російську Федерацію, а також на те, що Володимир Путін знову введе на Донбас війська», – заявив Тимчук під час свого інтерв’ю на одному з українських телевізійних каналів, зазначивши при цьому, що проросійські терористи побоюються широкомасштабного наступу з боку українських військ.

Також, за словами Дмитра Тимчука, терористи добре розуміють в якому жалюгідному стані зараз знаходиться Російська Федерація, що її економіка зараз вже зовсім не та, що була два роки тому. Розуміють вони і той факт, що російський лідер Володимир Путін перебуває під величезним тиском з боку західних країн. Все це викликає у бойовиків досить серйозні побоювання.

Одночасно пан Тимчук заявив, що, якщо Україна зважиться на и широкомасштабний наступ, це може стати приводом для Путіна ввести на територію країни власні війська, яких, до речі, досить багато на території Ростовської області, тобто неподалік від кордону з Україною.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply