Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Українка здолала першу ракетку світу

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

Українка здолала першу ракетку світу

0105___06-2

Лідер тенісного рейтингу WTA Анджелік Кербер програла у трьох сетах – 4:6, 6:3, 3:6 Еліні Світоліній. Таким чином українка, що займає 14-ту позицію у світі, пройшла у півфінал турніру категорії Premier у австралійському Брісбені. Обидві тенісистки кілька разів отримували перевагу у грі, однак зрештою у першому та третьому сеті наша спортсменка перемогла.

Нагадаємо, українка вже втретє у своїй кар’єр долає перші ракетки світу. В жовтні 2016 року вона перемогла цю ж опонентку на турнірі у Китаї. Перед цим здолала Серену Вільямс на Олімпійських іграх у Ріо.

Ось як коментує свою перемогу сама Еліна Світоліна: «Думаю, сьогодні Кербер зіграла краще, ніж у нашій зустрічі в Пекіні. Так, були злети й падіння у кожної з нас, але в цілому, рівень тенісу був вищим. Це був видовищний поєдинок, було багато тяжких моментів, які й зробили цю перемогу такою особливою».

Наступним суперником української тенісистки буде чешка Кароліна Плішкова, що займає у рейтингу 6-ту позицію. Поєдинок відбудеться завтра, 6 грудня.

Світлини: unt.ua, Getty Images.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply