Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Українка стала сенатором у США

Автор:

|

Вересень 08, 2017

|

Рубрика:

Українка стала сенатором у США

Наважимося припустити, що дня нашої держави це не менш визначна подія, ніж для Сполучених Штатів. Агенція «Укрінформ» повідомила 8 вересня, що американка українського походження Вікторія Спартц обрана до сенату штату Індіана. Вона замінить 72-річного Люка Кенлі, який йде на пенсію.

Вікторія переїхала до США 17 років тому. Отримала в Університеті Індіани диплом магістра з професійної бухгалтерії, працювала у бізнесі та державних установах. У тім числі й на посаді головного посадовця з фінансів Служби прокурора Індіани. Окрім того, пані Спартц є головою Республіканської партії повіту Гамільтон. На виборах вона перемогла шістьох інших кандидатів, включаючи Дена Шмідта, який раніше працював з колишнім губернатором Майком Пенсом.

«Я впевнений, що обраний сенатор Вікторія Спартц швидко ввійде в курс справ і стане цінною частиною Сенату штату», – зазначив голова Республіканської партії штату Індіана Кайл Гупфер.

Американські ЗМІ звертають увагу на акцент у вимові нового сенатора. «…Акцент був сильним, але її пристрасть до американської політики була ще сильнішою», – зазначає видання WTHR.com. Втім, сама пані Вікторія тим не переймається: «Я перебуваю тут 17 років і так, у мене є акцент». Справді, успішній роботі такий фактор не перешкоджає.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply