Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 18, 2021

Українізація електронних поштових скриньок

Автор:

|

Квітень 06, 2017

|

Рубрика:

Українізація електронних поштових скриньок

За цю однозначно корисну справу взялися у столиці України. У четвер, 6 квітня, Київська міська рада через свою прес-службу повідомила, що забороняє голосувати за петиції із е-мейлів російських доменів. Заступник голови міськради Володимир Прокопів пояснює, що таким чином сподіваються уникнути фальсифікацій із голосами.

Ось перелік заборонених поштових адрес: @mail.ru, @list.ru, @bk.ru, @inbox.ru. За словами чиновника, саме з цих доменів найчастіше намагалися сфальшувати результати. «Яскравим прикладом саме таких фальсифікацій є голосування за петицію «Про винесення заводу «Фанплит» за межі міста Києва». Під час перевірки голосування за цю петицію, було виявлено та відраховано майже чотири тисячі голосів за ознакою використання автоматичних засобів», – зазначив Володимир Прокопів.

Названо й основні методи шахрайства: поштові адреси, імена яких створені автоматичними генераторами імен, голосування понад 30-40 разів з однієї IP-адреси, голосування за рівномірними проміжками часу

До слова, ще у 2015 році український уряд зобов’язав чиновників користуватися електронною поштою лише з доменів GOV.UA або УКР. Органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання державного та комунального секторів економіки також рекомендувалося дотримуватися цієї постанови.

Світлина: приміщення Київської міської ради.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply