Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Україні потрібен голос Міхеіла Сааашвілі

Автор:

|

Лютий 24, 2018

|

Рубрика:

Україні потрібен голос Міхеіла Сааашвілі

Тільки не той, що його віддають на виборах, а справжній. Як кажуть про співаків – живий звук. Цю доволі дивну новину інтернет-ресурси України поширили у суботу, 24 лютого, з посиланням на заступника генерального прокурора України Євгена Єніна. В ексклюзивному інтерв’ю інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна» він сказав, що правоохоронним органам Королівства Нідерланди скеровано міжнародно-правове доручення з проханням відібрати у екс-президента Грузії, а нині – лідера української партії «Рух нових сил», зразки голосу. Мовляв, це потрібно для розслідування в Україні кримінального провадження.

Пояснення доволі розмите й неконкретне. Як можна здогадатися, йдеться про якісь записи телефонних розмов і потрібно ідентифікувати голоси. Але чому цього не зробили, коли Міхеіл Сааашвілі ще був в Україні? Але є й більш жорстке запитання – якщо особа фігурує у розслідуванні кримінального провадження, то прийнято пильнувати, щоб вона не покинула межі країни. А тут було з точністю до навпаки. Нагадаємо, Міхеіла Сааашвілі 12 лютого цього року силовим методом затримали у Києві, посадили в літак відправили до Польщі за процедурою реадмісії.

Згодом опозиційний політик з Варшави поїхав до Нідерландів, де проживає його сім’я, і пообіцяв: «Я буду рухатися по всій Європі і буду займатися політичною діяльністю». Треба так розуміти, на увесь голос.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply