Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Україна знову судитиметься у Гаазі з Росією

Автор:

|

Лютий 19, 2018

|

Рубрика:

Україна знову судитиметься у Гаазі з Росією

19 лютого Президент Петро Порошенко підписав розпорядження, яке стосується представництва нашої країни на розгляді у Міжнародному арбітражному суді питання про порушення Конвенції ООН з морського права 1982 року. Захищати державні інтереси в Гаазі буде заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль.

Глава держави нагадав про вже здійснений значний обсяг роботи: «Це стосується судових позовів в Міжнародний Суд ООН в Гаазі з приводу порушення Російською Федерацією Конвенції ООН з протидії фінансуванню тероризму, Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Це стосується і порушення Російською Федерацією Конвенції ООН з морського права та низки інших міжнародних документів». Петро Порошенко також наголосив на чіткій позиції захисту інтересів України у зв’язку з порушенням Російською Федерацією суверенних прав України в Чорному та Азовському морях і Керченській протоці.

Своєю чергою міністр закордонних справ Павло Клімкін висловив упевненість, що «Росія отримає не тільки покарання за порушення прав, Росія ще і за це заплатить».

Світлина: заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply