Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Україна вимкнула рубильник так званій «ЛНР»

Автор:

|

Квітень 25, 2017

|

Рубрика:

Україна вимкнула рубильник так званій «ЛНР»

Цю новину відносять до числа найважливіших навіть провідні інформаційні агенції світу. З вівторка, 25 квітня, повністю припинено електропостачання непідконтрольних Києву районів Луганської області. Це не стало раптовою акцією. Напередодні генеральний директор Луганського енергетичного об’єднання Володимир Грицай попередив про відключення самопроголошеної «Луганської народної республіки» від української електроенергії через борги.

Як пишуть ЗМІ, оплат з тієї території нема вже близько двох місяців. А після бандитської «націоналізації» ватажками сепаратистів місцевих українських підприємств, не залишилося платоспроможних клієнтів. Нагадаємо, що у лютому група ветеранів бойових дій на Донбасі при сприянні кількох народних депутатів України організували блокаду залізничного сполучення з Донбасом. Вони вимагали припинити торгівлю з окупантами. У відповідь влада так званих «ДНР» і «ЛНР» оголосила про введення зовнішнього управління на українських підприємствах, які перебувають на підконтрольній їм території.

За словами заступника міністра України з питань тимчасово окупованих територій Георгія Туки, заборгованість «Луганського енергетичного об’єднання» перед держпідприємством «Енергоринок» становить 5,2 млрд грн (приблизно $ 195 млн).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply