Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 27, 2022

Україна вимагає повернути Дебальцеве

Автор:

|

Травень 18, 2016

|

Рубрика:

Україна вимагає повернути Дебальцеве

MICT_n__16-05-17__09_Дебальцево

Завершилася чергова зустрічі Тристоронньої контактної групи. Обговорено стан виконання взятих зобов’язань представниками окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

На своїй facebook-сторінці Дарка Оліфер, речник Леоніда Кучми, екс-президента й керівника контактної групи з боку України, розповідає про окремі теми перемовин. Зокрема, на порядок денний винесли протокол від 19 вересня 2014 року. До зафіксованих у ньому вимог належить привести нинішній стан справ. Тобто, йшлося про звільнення усіх територій, захоплених всупереч цим домовленостям, в тому числі й про Дебальцеве.

Представники ОРДЛО не виконали зобов’язань про повне припинення вогню на час Великодніх свят. Через продовження обстрілів стає нереальним проведення тут виборів. Всупереч попередженням представників ОБСЄ, 9 травня 2016 року у Донецьку пройшов так званий парад за участю військової техніки, що стало грубим порушенням Мінських домовленостей. Окрім того, заблоковано вирішення проблеми заручників. Їх звільнення представники ОРДЛО чомусь пов’язують з амністією, хоча це процеси абсолютно різного порядку. Експертів Міжнародного Комітету Червоного Хреста не допускають до українських заручників, утримуваних на непідконтрольній Україні частині Донбасу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply