Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій 

Автор:

|

Травень 20, 2018

|

Рубрика:

Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій 

У третю неділю травня в нашій державі традиційно відбуваються поминальні заходи з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій. 20 травня Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь у скорботній церемонії, яка відбулася на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».

У своєму виступі Глава держави наголосив: «Биківнянський ліс – місце спільної пам’яті українського, польського і інших народів. Схиляючи голови і покладаючи квіти до пам’ятних знаків на місцях безіменних братських поховань, на землі, де разом з українцями спочили тисячі розстріляних за наказом Сталіна польських патріотів, представників інших національностей, заявляємо: «Ми, українці, солідарні з усіма народами, які постраждали від злочинів тоталітарних режимів. Ми налаштовані на співпрацю у подоланні наслідків тоталітаризму».

Учасники заходу вшанували пам’ять жертв політичних репресій хвилиною мовчання. Президентським подружжям покладено букети квітів та встановлено лампади до Братської могили, Центрального монументу Меморіалу, а також до польської його частини.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply