Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Україна відзначає День святого Миколая

Автор:

|

Грудень 19, 2016

|

Рубрика:

Україна відзначає День святого Миколая

1219___04-2

Цього дня дітки не лише радіють знайденим під подушками подарункам. По усій країні відбуваються святкові заходи. Як і щороку готували щось своє, оригінальне і неповторне, у школах та дитячих дошкільних закладах. Адже це свято має у собі ще й вагомий виховний елемент. Воно вчить чинити добро, бути тактовним, готовим допомогти ближньому. А ще юні громадяни України таким чином долучаються до давніх українських традицій, щоб зростати патріотами.

Від найменших сіл і аж до столиці організовують масові святкування. У Києві відбулася «Урочиста хода волонтерів – помічників святого Миколая». Її учасники крокували центральними вулицями міста. А ввечері на Софійській площі урочисто засвітять головну ялинку держави. У святковому концерті виступлять зірки української естради, Національний академічний оркестр народних інструментів України, Муніципальна академічна чоловіча хорова капела, Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня», дитячі хореографічні колективи та інші виконавці.

А ще 19 грудня у Києві, Львові та Харкові запускають місцеві туристичні поїзди. Найдовше вони курсуватимуть у Львові – аж до 14 січня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply