Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Україна відрядила у ТКГ професійного дипломата

Автор:

|

Жовтень 16, 2018

|

Рубрика:

Україна відрядила у ТКГ професійного дипломата

У вівторок, 16  жовтня, у Мінську на переговорах Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання ситуації на Донбасі Україну вперше представлятиме новий очільник делегації. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України у гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко: «Сьогодні Україну під час цього засідання представляє дипломат і радник президента Руслан Демченко».

За наявною інформацією, наразі йдеться лише про тимчасове виконання обов’язків. Президент Петро Порошенко остаточне рішення прийме пізніше. Нагадаємо, що заміна основного представника викликана тим, що другий Президент нашої держави Леонід Кучма залишив цю посаду. Він представляв України у ТКГ з 8 липня 2014 року до 2 жовтня 2018 року.

Руслан Демченко – професійний дипломат. Він був другим секретарем посольства України в США, консулом України у Стамбулі, послом України у Сербії й Чорногорії. У 2010-2014 роках працював заступником міністра закордонних справ України, в лютому 2014 року якийсь час навіть виконував обов’язки міністра.

До Тристоронньої контактної групи, яка регулярно засідає у Мінську, входять Україна, Росія та ОБСЄ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply