Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Україна рухається до європейських стандартів

Автор:

|

Лютий 21, 2018

|

Рубрика:

Україна рухається до європейських стандартів

У середу, 21 лютого, Комітет міністрів Ради Європи (РЄ) ухвалив рішення про затвердження Плану дій для України на 2018-2021 роки. Це документ, що визначає стратегію співпраці нашої держави з РЄ. Ключовими партнерами з української сторони є органи державної влади, місцевого самоврядування та неурядові організації.

«Ухвалення Плану дій символічно відбулося у дні, коли Україна з сумом відзначає четверту річницю загибелі Небесної Сотні та початку російської агресії. Але сьогодні маємо дивитися вперед і використовувати можливості Плану дій для здійснення реформ та європейської інтеграції. З нашої ініціативи новий План дій Ради Європи для України сприятиме виконанню Угоди про асоціацію з ЄС. Сильна успішна Україна буде найкращою присвятою героям Революції гідності та війни з Росією», – так прокоментував цю подію Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба.

Цим документом Україні буде продовжена допомога у реформуванні системи судоустрою, правоохоронних органів, виконання рішень судів, а також у сфері децентралізації та боротьби з корупцією. Передбачено низку заходів, спрямованих на підтримку конкретних реформ, що мають привести українське законодавство, інституції та практику у відповідність до європейських стандартів у сфері прав людини, верховенства права і демократії. Окрему увагу буде надано захисту прав внутрішньо переміщених осіб та питанням безпеки журналістів

Ухвалений План дій є п’ятим документом, який продовжує започатковану у 2005 році традицію програмного співробітництва між Україною та Радою Європи.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply