Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Україна рішуче протестує в зв’язку з візитом Путіна до Криму

Автор:

|

Березень 19, 2016

|

Рубрика:

Україна рішуче протестує в зв’язку з візитом Путіна до Криму

main

Україна рішуче протестує в зв’язку з черговою поїздкою Володимира Путіна до Криму. Вчора, 18 березня, Крим в черговий раз відвідав президент Росії. Разом з Путіним на півострів прибули інші офіційні особи Російської Федерації. У Києві підкреслили, що Крим є частиною України, яка в даний час тимчасово окупована РФ, що визнає не тільки Україна, але і вся міжнародна спільнота.

На думку МЗС України, за 2 роки окупації Крим фактично повернувся у часи диктатури Сталіна – там встановилася атмосфера авторитаризму і репресій, масово порушуються права людини, переслідується свобода слова. У МЗС України підкреслили, що позиція світової спільноти за 2 роки не змінилася: все засуджують захоплення Криму і вимагають повернути його Україні.

Під час вчорашнього візиту до Криму Путін приділив особливу увагу будівництву Керченського моста, який з’єднав би півострів з Краснодарським краєм РФ. Цей проект в Росії вважають одним з пріоритетних для півострова, адже зараз транспортне сполучення є однією з найвагоміших проблем.

Більшість експертів скептично оцінюють ідею спорудження Керченського моста, так як цей проект не тільки складний, але і вкрай витратний, а це особливо актуально для нинішнього фінансового стану РФ.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply