Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Україна прийняла головування в ОЧЕС

Автор:

|

Липень 01, 2017

|

Рубрика:

Україна прийняла головування в ОЧЕС

Організація Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС) була створена в 1992 році для забезпечення економічного розвитку і процвітання у басейні Чорного моря. У міжнародних відносинах, зазвичай, використовується англомовна назва Organization of Black Sea Economic Cooperation – BSEC.

Головування Україна розпочала 1 липня, прийнявши естафету від Туреччини. Як заявив напередодні перший заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко, воно відбуватиметься під гаслом: «До миру, стабільності та процвітання». У числі пріоритетів названо реалізацію багатосторонніх регіональних проектів, зокрема у сфері транспорту. Під час українського головування (а воно триватиме пів року) заплановано провести зустріч міністрів транспорту та низку заходів на експертному рівні.

До Організації входять 12 держав Причорномор’я і Південних Балкан – Азербайджан, Албанія, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Молдова, Росія, Румунія, Сербія, Туреччина й Україна. Штаб-квартира ОЧЕС розташована у Стамбулі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply