Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Україна претендує на роль газової держави

Автор:

|

Листопад 22, 2018

|

Рубрика:

Україна претендує на роль газової держави

«Урядовий портал» розмістив у четвер, 22 листопада, кілька цитат з інтерв’ю, яке прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дав німецькій газеті «Die Zeit». І одна з основних тез у ньому стосувалася газової теми.

На думку очільника українського уряду, ФРН може вигідно вкласти свої інвестиції в Україну і отримувати енергетичні ресурси з іще одного джерела, окрім тих, які вже має. Водночас Володимир Гройсман повторив позицію нашої держави щодо шкідливості й навіть небезпечності газогону «Північний потік-2», наголосивши: «Росія хоче взяти Європу в заручники, ця ідея є ще однією гібридною зброєю проти Європи. Як тільки Росія задомінує на газовому ринку, вона зупинить постачання. Назвіть мені гарантію, яку Росія давала останнім часом і дотрималася її?».

Стосовно української газотранспортної системи прем’єр-міністр зазначив, що вона була побудована для транзиту російського газу до Європи. Ця система надійна. Її потужність становить 146 млрд. кубометрів газу на рік, зараз використовується 90 млрд. А далі Володимир Гройсман розповів про амбітні плани: «Ми ж хочемо стати газовою державою, яка задовольняє власні потреби і експортує. Ми можемо зробити це до 2025 року».

Світлина: Володимир Гройсман.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply