Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Україна поліпшує свій інвестиційний клімат

Автор:

|

Лютий 12, 2019

|

Рубрика:

Україна поліпшує свій інвестиційний клімат

У Києві у вівторок, 12 лютого, розпочалася 15-та щорічна інвестиційна конференція Dragon Capital. При її відкритті виступив Президент України Петро Порошенко.

Звертаючись до присутніх інвесторів, глава держави закликав їх підтримати Україну в її євроатлантичних прагненнях і зазначив: «Ви зараз маєте широкі зв’язки в європейських політичних та ділових колах. І я маю надію, що ви станете лобістами України в цьому важливому стратегічному процесі».

Петро Порошенко також нагадав, що п’ять років тому, ще як народний депутат, теж брав участь у такій щорічній конференції. «В ці п’ять років вмістилася ціла епоха. Ми з вами, з нашими партнерами і колегами з усього світу, які є інвесторами в Україну, є учасниками вражаючого транзиту України від постколоніальної країни і частини так званого «русского мира» до держави й суспільства, які готуються, і я впевнений досягнуть критеріїв, які дозволять Україні подати заявку на вступ до Європейського Союзу і підписати План дій щодо членства в НАТО», – сказав Президент.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply