Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Україна подає до суду на Росію

Автор:

|

Січень 16, 2017

|

Рубрика:

Україна подає до суду на Росію

0116___04--1

16 січня Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ передати позов до Міжнародного суду в Гаазі про допущені Росією порушення конвенції ООН щодо протидії фінансування тероризму та Конвенції щодо ліквідації усіх форм расової дискримінації. Прес-служба Президента України повідомляє про зустріч глави держави з уповноваженим Президента у справах кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим, заступниками глави президентської адміністрації Костянтином Єлісєєвим і Олексієм Філатовим та заступником міністра закордонних справ Оленою Зеркаль, на якій обговорена ця тема.

«Сьогодні увесь комплекс робіт по досудовому процесу завершено. Сьогодні Україна повністю готова передати до Міжнародного суду ООН в Гаазі необхідні документи для притягнення до відповідальності Російську Федерацію по цих двох Конвенціях», – сказав Петро Порошенко.

Як відомо, Україна вже подала низку позовів проти Росії до Європейського суду з прав людини. Ще одне провадження у справах «Україна проти Росії» ця авторитетна юридична інституція відкрила за фактом порушення прав лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва та його сина Хайсера Джемілєва.

«Росія має заплатити свою ціну за агресію», – наголосив Президент України, доручаючи українським дипломатам вже сьогодні передати позов до Гааги.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply