Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Україна підтримує позицію британського уряду

Автор:

|

Березень 15, 2018

|

Рубрика:

Україна підтримує позицію британського уряду

У четвер, 15 березня, сайт «НВ» та низка інших українських інтернет-порталів розповідають про готовність офіційного Києва приєднатися до реакції демократичних держав світу на отруєння колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його дочки. При цьому посилаються на заяву міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

Очільник нашого зовнішньополітичного відомства зазначив, що Україна уважно стежить за цією ситуацією. Вже відбулася розмова з британськими партнерами. Павло Клімкін запевнив у готовності підтримати Велику Британію у забезпеченні найрішучішої реакції світової спільноти. «Зважаючи на дані британських спецслужб та беручи до уваги те, що відповідь російської сторони є лицемірною й не викликає довіри, ми готові підтримати думку Прем’єр-міністра Великої Британії, що це, найімовірніше, справа рук Кремля», – наголошено у заяві.

Павло Клімкін також зазначив, що реагувати перш за все потрібно на Чемпіонат світу з футболу, який відбудеться влітку 2018 року: «Росія не заслуговує на те, щоб приймати у себе такий престижний турнір. В ідеалі я хотів би, щоб Росію позбавили права проведення цього заходу. Якщо ж це неможливо зробити за браком часу, закликаю всі нації та свободолюбивих людей, які цінують правила та порядок, бойкотувати цей чемпіонат. Проведення його в Росії не об’єднає народи світу, а лише збагатить Росію і дасть їй в руки потужний пропагандистський інструмент, якого вона просто не заслуговує».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply