Новини для українців всього свту

Friday, Mar. 5, 2021

Україна не причетна до північнокорейських ракет

Автор:

|

Серпень 22, 2017

|

Рубрика:

Україна не причетна до північнокорейських ракет

Офіційний сайт Президента України 22 серпня повідомив, що Петро Порошенко прийняв доповідь про підсумки роботи робочої групи з питань перевірки інформації, що містилася у статті, оприлюдненій газетою «The New York Times» 14 серпня цього року. У ній, нагадаємо, висловлювалося припущення, що успішні ракетні пуски Північної Кореї могли відбутися завдяки двигунам українського «Південмашу», придбаним на чорному ринку.

16 серпня Петро Порошенко доручив невідкладно провести ретельне розслідування ситуації та доповісти про результати протягом трьох днів. Це тоді викликало коментарі фахівців, які сумнівалися, що таке складне розслідування можна здійснити у настільки стислі терміни. Невідомо, чи вклалося у них комісія, бо доповіли про виконання главі держави аж на сьомий день після оголошеного доручення. Як і очікувалося, жодних ознак причетності України до реалізації програм з розробки балістичних ракет у Північній Кореї не виявлено.

Заслухавши доповідь, Петро Порошенко заявив: «З урахуванням висновків комісії, хочу доручити Міністерству закордонних справ України підготувати групу експертів і ініціювати розгляд зазначеного питання на закритому засіданні Ради безпеки ООН. Окремо потрібно оприлюднити висновки робочої групи і Міжвідомчої комісії та проінформувати наших міжнародних партнерів і ініціювати проведення аналогічного розслідування відповідними країнами. В першу чергу, таку ж відкритість має продемонструвати Російська федерація».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply