Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Україна не має друга більшого, ніж США

Автор:

|

Листопад 17, 2018

|

Рубрика:

Україна не має друга більшого, ніж США

Ці слова державного секретаря США Майка Помпео у суботу, 17  листопада, цитують ледь чи не усі українські електронні ЗМІ. А взято їх з виступу очільника американського зовнішньополітичного відомства перед журналістами за результатами перемовин з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

«Дух сміливості й рішучості змушує українців продовжувати вести боротьбу за збереження свого національного суверенітету й територіальної цілісності на тлі російської агресії. Україна в цьому питанні не має друга більшого, ніж США», – дослівно заявив Майк Помпео. Він також наголосив, що Сполучені Штати ніколи не погодяться зі спробою Росії анексувати Крим і будуть чинити тиск на Росію, доки та не поверне контроль над півостровом Україні й не виконає повністю Мінські угоди.

Павло Клімкін, зокрема, зазначив, що Україна та США «стоять пліч-о-пліч у боротьбі з російською агресією». Й уточнив, що тут йдеться як про анексію Криму та війну на Донбасі, так і про наміри Кремля підірвати демократичні інститути у США і Європі.

Ще один з підсумків цих перемовин полягає у тому, що офіційний Вашингтон висловив дуже чітку підтримку прагнення України до членства в Євроатлантичному альянсі і впевненість у здійсненності планів нашої держави про вступ до НАТО.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply