Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Україна нарощує видобуток газу

Автор:

|

Червень 21, 2017

|

Рубрика:

Україна нарощує видобуток газу

Досягати енергетичної незалежності наша держава буде не лише за рахунок збільшення числа постачальників, а й власними силами. Урядовий портал повідомив 21 червня, що до 2020 року Україна видобуватиме не менше 27 мільярдів кубів газу. Такого обсягу повинно вистачити для забезпечення внутрішніх потреб.

Як сказав віце-прем’єр міністр України Володимир Кістіон, у 2014-2015 роках в Україні не проводили робіт, спрямованих на збільшення видобутку газу. Тому з кожним роком цього ресурсу ставало все менше. Однак ситуація вже змінилася на краще. За перший квартал цього року є плюс 300 мільйонів кубічних метрів у порівнянні із минулорічним першим кварталом. Україна зараз видобуває лише 2% власних розвіданих запасів газу. У той час як для Європи нормальним показником є 8%-12%.

«У нас колосальний потенціал, великі поклади нафти і газу. Наше завдання створити сприятливий інвестиційний клімат, щоб підвищити технологічну ефективність для збільшення видобутку українського газу й забезпечити енергетичну безпеку Україні, а в перспективі стати експортером газу», – наголосив Володимир Кістіон. На його думку, «Укргазвидобування» може виділити 15 мільярдів гривень ($ 576 млн) інвестицій на рік для технічної модернізації та організації робіт із розвідки.

Світлина: віце-прем’єр міністр України Володимир Кістіон.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply