Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Україна може отримати ще майже $4 мільярди

Автор:

|

Жовтень 19, 2018

|

Рубрика:

Україна може отримати ще майже $4 мільярди

Інтернет-видання «Громадське» повідомляє у п’ятницю, 19  жовтня, що представники Міжнародного валютного фонду (МВФ) і українська влада досягли домовленості про економічну політику щодо підписання нової 14-місячної резервної угоди (SBA). Вона замінить підписану в межах Розширеної програми EEF угоду від 2015 року, термін чинності якої закінчується наступної весни у березні.

Нова угода передбачає $ 3,9 мільярдів доларів для України. У заяві МВФ сказано, що вона «дозволить зосередити увагу на продовженні фінансової консолідації і зниженні інфляції, а також реформі щодо зміцнення податкового адміністрування, фінансового і енергетичного сектора». Як наголошено, йдеться про те, щоб допомагати Україні у досягненні більш міцного, сталого та всеосяжного економічного зростання.

Нову програму розроблено у тісній координації зі Світовим банком та Євросоюзом. Правда, наразі це лише домовленість. Вона повинна бути затверджена керівництвом МВФ. Це остаточне рішення очікується після схвалення парламентом України державного бюджету на 2019 рік.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply