Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Україна єдина і неподільна

Автор:

|

Квітень 25, 2017

|

Рубрика:

Україна єдина і неподільна

У вівторок, 25 квітня, прес-центр штабу АТО інформує про події у зоні бойових дій, що сталися минулої доби. Попри всі ворожі підступи, захисники України впевнено контролюють  ситуацію. Окупанти дещо знизили свою активність. Зафіксовано 21 обстріл наших позицій.  Однак провокації супротивної сторони стають щораз більш зухвалими. Вчора ввечері контрольовані кремлівською владою бандформування, обстрілюючи укріплення українських бійців під Мар’їнкою, перенесли вогонь на житлові квартали міста. Пошкоджено будинки на двох вулицях. На щастя, повідомлень про втрати поміж мирного населення немає.

А на Приморському напрямку терористи знову «партизанили». Йдеться про застосування ними 122-міліметрової переносної реактивної системи «Партизан». За принципом дії це те ж саме, що й установка «Град». З тією різницею, що не дає залпів, а випускає заряди один по одному. Розроблено було цю зброю ще в СРСР на замовлення Північного (соціалістичного) В’єтнаму для ведення партизанської війни проти військ Південного В’єтнаму та підрозділів армії США, які там дислокувалися. Тобто, надійти така установка могла лише з Росії. З «Партизанів» та озброєння бойових машин піхоти (БМП) бойовики гатили по опорних пунктах українців, розташованих на підступах до Широкиного.

Тим часом у прифронтовій місцевості Донеччини триває патріотична акція «Потяг єднання України». Прес-центру штабу АТО розповідає про перебування потягу «Труханова Січ» у Покровську та Карлівці. Гості разом з місцевими мешканцями і військовослужбовцями вшанували пам’ять загиблих. У тому числі побували біля підірваного танку, в якому загинув весь екіпаж (на світлині). Помолились, поклали квіти та і за традицією помовчали хвилину.

Учасники акції також відвідали українських воїнів, ознайомилися з їхнім побутом та продемонстрували різноманітні майстер-класи. «Потяг єднання України» продовжує успішно виконувати своє найголовніше завдання – довести всім, що Україна єдина і неподільна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply