Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Україна і безвізовий режим

Автор:

|

Грудень 19, 2018

|

Рубрика:

Україна і безвізовий режим

Єврокомісія у середу, 19  грудня, оприлюднила звіт про відповідність вимогам щодо безвізового режиму восьми країн Східної Європи та Західних Балкан. Як зазначено, загалом необхідні умови виконуються. Правда, кілька разів пролунало «але».

За даними ЄС, за півтора року безвізовим режимом для в’їзду на територію Євросоюзу скористалися понад півмільйона українців. У звіті відзначена висока нерегулярна міграція з Сербії, Грузії, Молдови та України. Наприклад, торік кількість відмов українцям у в’їзді в ЄС зросла на 47 відсотків, до понад 33 тисяч. У першій половині цього року вона ще збільшилася.

У той же час число українців, які незаконно перебувають у Євросоюзі, в 2017 році зросло на 13 відсотків, до 33,5 тисячі. У першому півріччі нинішнього року зростання не спостерігалося. Втім, цифри щодо України поміж усіх восьми країн аж ніяк не найгірші.

А загалом Євросоюз стурбований організованою злочинністю на своїй території з боку громадян зазначених держав. Йдеться про контрабанду, зокрема наркотиків та сигарет, відмивання грошей, кіберзлочини, крадіжки. Окрім того, від України і Молдавії очікують більш активних кроків у боротьбі з корупцією.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply