Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Україна готова до скликання Ради Безпеки

Автор:

|

Серпень 11, 2016

|

Рубрика:

Україна готова до скликання Ради Безпеки

EEEL

Українські інтернет-ресурси повідомили 11 серпня, що напередодні постійний представник України при ООН Володимир Єльченко провів терміновий брифінг. Темою стала ситуація навколо Криму після дій російських силовиків і заяв президента Володимира Путіна. При цьому дипломат наголосив: «Ми готові до скликання Ради Безпеки навіть серед ночі, якщо це необхідно».

Також Володимир Єльченко вказав на подібність нинішньої ситуації з тим, що відбувалося у Грузії вісім років тому, коли в суверенну країну увійшли російські війська. Він оцінив як досить небезпечну тональність заяв Володимира Путіна про те, що додаткові зустрічі у нормандському форматі зараз не мають ніякого сенсу. Постійний представник України при ООН продовжує вважати запропоновану на вересень таку зустріч дуже корисною ідеєю.

Нагадаємо, що у середу російська ФСБ поширила заяву, про начебто наміри українських військових вчинити в Криму  теракти, а також повідомила про загибель двох військовослужбовців. Потім президент Росії Володимир Путін заявив, що  влада України «переходить до терору».

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply