Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Україна головує у Раді безпеки ООН

Автор:

|

Лютий 01, 2017

|

Рубрика:

Україна головує у Раді безпеки ООН

Ця почесна і відповідальна місія розпочинається для делегації нашої держави сьогодні, 1 лютого. Україна, нагадаємо, є одним з десяти непостійних членів Ради Безпеки ООН на 2016-2017 роки. Це головування, що здійснюється на ротаційній основі, триватиме один місяць – впродовж лютого.

Як вже повідомляв для преси постійний представник України в ООН Володимир Єльченко, протягом місяця наша делегація винесе на обговорення два питання: захист об’єктів критичної інфраструктури та врегулювання конфліктів в Європі. Участь в обговоренні візьмуть представники ЄС, ОБСЄ, МАГАТЕ й інших авторитетних міжнародних організацій.

Зрозуміло, що у суспільстві виникає запитання – що воно нам принесе? По великому рахунку – більше обов’язків та відповідальності. Адже регламент не передбачає якихось преференцій за головування. Не можна дозволяти собі вияву своїх симпатій, антипатій чи емоцій, слід займатися організацією роботи Радбезу. Правда, з’являється шансвпливати на формування порядку денного. І в межах чітко встановлених правил включати найбільш проблемні питання. Для нас це – російська агресія. І правом головуючого слід скористатися для того, щоб доносити до світової спільноти правдиву інформацію та нейтралізовувати пропагандистські диверсії ворога.

До слова, завтра, 2 лютого буде проведено засідання щодо різкого загострення ситуації на Донбасі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply