Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Україна хоче збільшити експорт готової продукції до Канади

Автор:

|

Березень 16, 2016

|

Рубрика:

Україна хоче збільшити експорт готової продукції до Канади

main

В рамках ЗВТ Україна планує збільшити експорт до Канади готової або частково переробленої продукції. Про це під час зустрічі з планувальної групою Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій розповіла Наталія Микольська, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі та торговий представник України. “Мета нашого уряду – збільшити експорт саме готової продукції, або, як мінімум, частково переробленої. Сьогодні ж, якщо звернутися до статистичних даних, побачимо, що основний український експорт у Канаду – це сировина, а не готовий продукт”, – зазначила під час зустрічі Микольська.

Вона запропонувала сконцентруватися на товарах з високою доданою вартістю. У Мінекономрозвитку відзначають, що проект передбачає вибір українських товарів, що будуть мати хороші шанси для успішного експорту і підтримку виробників в просуванні цих товарів в Канаді. Учасники зустрічі також обговорили ряд спільних навчальних проектів з підтримки експорту та залучення інвестицій і максимального використання переваг Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Зокрема, на зустрічі торговий представник України анонсувала запуск інформаційного порталу для просування експорту, який зараз розробляється. “Ми вважаємо, що бізнесу потрібна не тільки загальна інформація по ЗВТ, а й конкретні відомості стосовно входження на ринок Канади. Тому навчальні проекти і потужний інформаційний портал будуть для всіх корисними”, – підкреслила Микольська.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply