Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Україна для них – найкраща

Автор:

|

Січень 16, 2019

|

Рубрика:

Україна для них – найкраща

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) повідомляє у середу, 16 січня, що минулої доби російсько-терористичні війська п’ять разів порушили режим припинення вогню. У тому числі ворог здійснив обстріл з мінометів калібру 120 міліметри, а також з гранатометів і великокаліберних кулеметів у районі Кримського.

Крім того, бойові дії відбули поблизу таких населених пунктів: Новоолександрівка, Славне та Гнутове. Один військовослужбовець Об’єднаних Сил отримав поранення.

Українські підрозділи відкривали вогонь у відповідь на провокації супротивника. Як наслідок, за даними розвідки, вчора убито чотирьох окупантів, а ще трьох поранено.

Вночі поточної доби ворог вогонь не відкривав.

У традиційній рубриці «Герої з нулів» цього разу прес-центр ООС розповідає про Василя Василюка з міста Славути, що на Хмельниччині. Його мати вже 15 років живе за кордоном. Міг би виїхати й сам. Але каже, що такий варіант не розглядає: «Для мене Україна найкраща. Я тут народився, тому маю її оберігати і охороняти». І під цими словами міг би підписатися кожен з наших бійців.

Світлина: Василь Василюк.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply