Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Україна для Німеччини партнер особливий

Автор:

|

Квітень 10, 2018

|

Рубрика:

Україна для Німеччини партнер особливий

Це засвідчили у вівторок, 10 квітня, робочий візит до Берліна Президента України Петра Порошенка і його зустрічі з німецькими високопосадовцями. Здійснені перемовини політичні оглядачі оцінюють як дуже вдалі й результативні.

Зокрема, керівництво Німеччини готове до продовження антиросійських санкцій, підтримує запропоновану Києвом формулу присутності миротворців ООН на Донбасі і вважає, що Україна не повинна втратити статус транзитера російського газу.

По завершенні двосторонньої зустрічі із Федеральним канцлером Німеччини Анґелою Меркель Петро Порошенко зазначив, що між Україною та Німеччиною взаємна торгівля зросла на понад 20%. Глава нашої держави також повідомив, що досягнуто домовленості про приїзд в Україну «потужної урядової делегації Німеччини» для проведення бізнес-форуму, що сприятиме розширенню інвестицій.

Окрім того, досягнуто домовленості, що у травні лідери України, Німеччини та Франції проведуть переговори у місті Аахен. Там відбудеться зустріч начебто у «нормандському форматі», але без Володимира Путіна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply