Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

Україна – держава космічна!

Автор:

|

Квітень 12, 2017

|

Рубрика:

Україна – держава космічна!

І як така, має 12 квітня професійне свято – День працівників ракетно-космічної галузі України. Воно, до слава, збігається з Міжнародним днем космонавтики. І у цьому є символічний зміст, на якому наголосив Президент України Петро Порошенко: «Високий рівень науково-технічного та виробничого потенціалу, участь у міжнародній космічній діяльності, здійснення власних космічних проектів забезпечують нашій державі гідне місце серед провідних космічних країн світу». Ці слова містяться у привітанні Глави держави, у якому він звернувся до усіх працівників та ветеранів ракетно-космічної галузі України з нагоди свята. Про це сьогодні повідомляє сайт Президента України.

Петро Порошенко відзначив, що ракетно-космічна галузь зараз є незамінною у житті держави. Адже щоб розв’язати проблеми національної безпеки та оборони, природокористування, запобігти стихійним та техногенним катастрофам, необхідно використовувати космічні засоби.

«Переконаний, що завдяки вашому професіоналізму та наполегливій праці буде забезпечено подальший розвиток нашої країни у сфері високих технологій та наукових досягнень», – сказано у привітанні Президента України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply