Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Угорські неонацисти співпрацюють з Москвою?

Автор:

|

Листопад 28, 2016

|

Рубрика:

Угорські неонацисти співпрацюють з Москвою?

1128___10-2

Цій темі 28 листопада надали місце багато Інтернет-порталів. Як першоджерело інформації вони називають газету «Financial Times». Видання твердить про неприховані спільні тренування дипломатичних працівників Росії та людей у російській військовій формі з членами угорської організації «Рух національний фронт» (MNA), що має імідж неонацистської. Як зазначає газета, посилаючись на джерела у спецслужбі, Будапештові було відомо про допомогу Росії ультраправій організації. Та влада не говорила про це через побоювання зриву спільних фінансових проектів – постачання газу й будівництва двох реакторів атомної електростанції.

Не так давно відбулося гучне затримання лідера «MNA» Іштвана Дьоркоша. Він забарикадувався у будинку та чинив опір. Один правоохоронець загинув. Агенція УНІАН пише, що Іштван Дьоркош «називав себе нацистом і захоплювався угорським нацистом Ференцом Салаші, який під час Другої Світової війни був союзником Гітлера, а після заняття Угорщини радянськими військами був страчений за участь у масових вбивствах (його соратники по партії вбили від 10 до 15 тисяч євреїв)».

До слова, колишній прем’єр-міністр Угорщини Ференц Дюрчань наголосив, що «сотні російських шпигунів…перетворили Будапешт на «маленьку Москву».

Світлини: Getty Images, cont.ws.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply