Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Угода про «Брекзіт» може почекати?

Автор:

|

Грудень 10, 2018

|

Рубрика:

Угода про «Брекзіт» може почекати?

Провідні електронні ЗМІ світу в понеділок, 10  грудня, повідомили з посиланням на джерела у британських урядових колах, що намічене на завтра голосування у Палаті громад щодо ухвалення угоди про вихід Великої Британії з Євросоюзу може бути відкладене. Втім, представник Кабінету міністрів у відповідь на запит агенції DPA відмовився підтвердити цю інформацію.

Однак вранці у понеділок Прем’єр-міністр Тереза Мей провела екстрене засідання свого кабінету в режимі телефонної конференції. Тим часом за день до передбачуваного голосування в британському парламенті Брюссель виключив перегляд угоди про вихід Сполученого Королівства з ЄС. В офіційній заяві Єврокомісії сказано: «Ми не будемо проводити нові переговори, наша позиція не змінилася».

4 грудня у британському парламенті почалися п’ятиденні дебати щодо угоди з Євросоюзом про «Брекзіт». При цьому значна частина депутатів опозиції, а також близько 100 членів Консервативної партії, лідером якої є Тереза Мей, мають намір голосувати проти договору з Брюсселем. Велика Британія планує вийти з ЄС 29 березня 2019 року.

Світлина: Тереза Мей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply