Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Удар по капіталах Ріната Ахметова

Автор:

|

Січень 05, 2018

|

Рубрика:

Удар по капіталах Ріната Ахметова

У п’ятницю, 5 січня, агенція УНІАН з посиланням на Financial Times повідомила, що найзаможнішому українському бізнесмену вручили розпорядження кіпрського суду про замороження $ 820 мільйонів його активів.

Як зазначає видання, позов подала компанія Raga Establishment, вимагаючи повної оплати за продану телекомунікаційну групу «Укртелеком». Рішення окружного суду Нікосії стосується Ріната Ахметова і ще дев’ятьох інших осіб. Raga Establishment запевняє, що «Укртелеком» був проданий у 2013 році за $ 860 мільйонів, однак покупці заплатили тільки $ 100 мільйонів.

Відповідно до розпорядження суду про заморожування, Рінат Ахметов та інші респонденти можуть вільно розпоряджатися своїм майном до тих пір, поки активи будуть зберігатися на рівні як мінімум $ 820,5 мільйонів (сума, необхідна для задоволення судового позову), а компанію Raga Establishment сповіщатимуть заздалегідь про деякі великі транзакції.

У числі активів Ріната Ахметова, що можуть потенційно постраждати від заморожування, є і квартира у лондонському Гайд-парку, яка на момент купівлі була найдорожчою приватною резиденцією у Великобританії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply