Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Удар по іміджу генпрокурора

Автор:

|

Грудень 28, 2017

|

Рубрика:

Удар по іміджу генпрокурора

Його Юрію Луценку вже не вперше завдає народний депутат України Олесь Довгий. У четверо, 28 грудня, він написав на своїй сторінці у мережі Facebook: «Дуже сподівався, що в генерального прокурора вистачить мужності та політичної культури, а також відповідальності державного діяча, щоби власні амбіції та ненависть не перекладати на його владні повноваження. Не годиться людині, яка у такий складний для країни час перебуває на такому відповідальному місці, діяти в найгірших традиціях колишнього режиму і своїх попередників».

Конфлікт між цими двома політиками  триває вже чимало часу. При цьому Юрій Луценко впевнений, що притягне Олеся Довгого до відповідальності, а той з не меншою впевненістю заперечує усі звинувачення.

Напередодні Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) закрила провадження стосовно Олеся Довгого через недостатність зібраних доказів. Звинувачення у зловживаннях при відчуженні значних площ столичної землі стосуються тих часів, коли він перебував на посаді секретаря Київської міської ради. А нині за результатами допитів 41 свідка, у тому числі 35 депутатів Київради, не було здобуто жодних доказів про схиляння, тиск чи вказівки з боку Олеся Довгого щодо результатів голосування за виділення земельних ділянок.

Генеральний прокурор Юрій Луценко обурився цим рішенням САП, назвав його «неприйнятним» і повідомив, що прокуратура Києва зареєструвала провадження за фактом розтрати майна в особливо великих розмірах при відчуженні понад тисячі гектарів у Києві на Жуковому острові.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply