Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Учасники акції протесту вимагали відставки Саломе Зурабішвілі

Автор:

|

Травень 05, 2019

|

Рубрика:

Учасники акції протесту вимагали відставки Саломе Зурабішвілі
Саломе Зурабішвілі

У Тбілісі 4 травня перед будівлею адміністрації президента Грузії зібралися до 40 учасників акції протесту “Червона картка президенту”, яку організував громадський рух “Росія – окупант”, передає кореспондент “Кавказького вузла”. Учасники акції підняли в символічному жесті червоні картки в знак протесту проти ряду заяв Зурабішвілі, які, на їхню думку, повторюють позицію офіційної Москви, в тому числі заяви президента Грузії про відмову розміщувати в країні військову базу США.

В інтерв’ю “Голосу Америки” Зурабішвілі розповіла про ситуацію в Абхазії і Південній Осетії, про зовнішньополітичний курс Грузії і відзначила зростання стратегічної ролі Чорного моря на світовій арені, пише “Супутник-Грузія”.

“Нам не потрібно робити кроки, які можуть бути розцінені як провокація, і я не думаю, що США готові до розміщення тут військової бази, яка, ймовірно, викличе реакцію як з боку Росії, так і з боку … терористичних рухів, які дуже активні в цьому регіоні “, – цитує її видання.

Своїми заявами, які суперечать державним інтересам, Зурабішвілі ускладнює ситуацію в країні, вважає одна з учасниць акції протесту Анна Чархалашвілі.

“Її  необхідно терміново усунути з посади. З цими заявами вона виступає в ранзі президента і завдає шкоди країні”, – заявила вона на акції протесту. Також вона зазначила, що згідно з грузинським законодавством, для початку процедури імпічменту президента необхідне об’єднання більшої частини громадськості, і рух “Росія – окупант” готовий розпочати співпрацю з цього питання з політичними партіями.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply