Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Убито понад два десятки афганських правоохоронців

Автор:

|

Листопад 26, 2018

|

Рубрика:

Убито понад два десятки афганських правоохоронців

Агенція «Reuters» повідомляє у понеділок, 26  листопада, що на заході Афганістану поліцейський конвой потрапив у засідку, влаштовану загоном радикального угрупування «Талібан». Внаслідок зіткнення щонайменше 22 правоохоронців були вбиті. Окрім того, таліби знищили чотири автомобілі і захопили велику кількість зброї.

Влада Афганістану зараз не оприлюднює офіційні дані про число смертей у лавах служб безпеки. Однак міністр оборони США Джеймс Меттіс недавно заявив, що афганські війська втрачають близько 500 осіб на місяць. При цьому динаміка втрат зростає, незважаючи на спроби Сполучених Штатів почати мирні переговори з талібами. Їх метою названо досягнення домовленості про припинення бойових дій в країні до 20 квітня 2019 року, коли планується провести президентські вибори.

Військова операція країн НАТО проти руху «Талібан» і його союзників в Афганістані проводиться з 2001 року. 9 листопада в Москві представники забороненого в Росії «Талібану» вперше на офіційному рівні зустрілися з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Раніше високопоставлені американські військові неодноразово звинувачували Москву в наданні військової допомоги талібам.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply