Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

У зоні особливої пильності

Автор:

|

Серпень 21, 2016

|

Рубрика:

У зоні особливої пильності

БЛОК-ПОСТ

Донецька поліція оприлюднила 21 серпня короткий звіт про події на блокпостах області. Службу тут, як і на позиціях українських армійців вздовж лінії розмежування, теж з повним правом можна назвати фронтовою. Минулого тижня правоохоронцями затримано 5 бойовиків і 18 осіб, які підтримують зв’язок з терористами. За цей час поліцейські 7 разів вилучали у проїжджих замасковані зброю і боєприпаси. А у Краматорську навіть виявили бойовий комплект: заряд до гранатомету РПГ-7, запал до гранати РГД-5 і димову шашку. А щоб уявити собі напруженість роботи на блокпостах, наведемо ще кілька цифр. Впродовж семи днів через них пройшло понад тисячу вантажівок, понад 10 тисяч легкових автомобілів і 44 тисячі осіб.

А зведення прес-центру штабу АТО станом 21 серпня повідомляє, що попри вихідний день окупаційні війська минулої доби знову наростили активність. Зафіксовано 71 обстріл українських позицій.  Вже вкотре найбільші випробовування випали захисникам Батьківщини на відтинку між Авдіївкою та північними околицями Горлівки. Терористи тут вели вогонь ледь не з усіх видів наданого їм Росією арсеналу: стрілецька зброя, гранатомети різних систем, міномети двох калібрів, бойові машини піхоти. В порушення Мінських угод бойовики гатили і з гармат. Випущено два десятки снарядів калібру 152-міліметрів і понад чотири десятки 122-міліметрових.

На Маріупольському напрямку стає щораз більше населених пунктів, де зазнають вогневих атак підрозділи Збройних Сил України. Найбільш зухвало поводили себе терористи  у Новогригорівці, Новотроїцькому, Красногорівці, Мар’їнці, Старогнатівці, Талаківці та Широкиному. При цьому тричі бандформування використовували панцирну техніку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply