Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

У Вісконсині перерахують голоси виборців

Автор:

|

Листопад 26, 2016

|

Рубрика:

У Вісконсині перерахують голоси виборців

267469

Ініціатором цієї вимоги була кандидат у президенти Сполучених Штатів від «Партії зелених» Джіл Стайн, повідомляє 26 листопада сайт «ВВС». Виборча комісія вже погодилась зробити  перерахунок. Зазначається, що точних часових рамок цього процесу не названо. Однак закінчитись усе повинне, за федеральним законом, 13 грудня.

Додамо, Джіл Стайн вимагає перерахунок й у інших штатах, де Дональд Трамп здобув мінімальну перемогу над Гілларі Клінтон, – Мічиган та Пенсильванія. За одною з версій такі спроби можуть дещо допомогти кандидату від Демократичної партії. Зараз пан Трамп має у колегії виборників на 58 голосів більше (290 : 232). Сумарно у цих трьох штатах набирається 46 виборників. При переогляді цього цілком вистачить для перемоги Гілларі Клінтон на президентських виборах.

За правилами процедура перерахунку голосів фінансується самим ініціатором. Відповідно у виборчого штабу Джіл Стайн вже є 5,3 млн доларів. Цього вистачить для Вісконсіна з Пенсильванією. Збір коштів для третього з названих штатів триває.

Зазначимо, перерахувати голоси саме у цих штатах хочуть через те, що реальні результати і підсумки опитувань тут відчутно різняться.

_92668456_mediaitem92668453

На світлині внизу – ініціаторка перерахунку голосів Джіл Стайн (фото PA, usa.one).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply