Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

У вільному світі живуть лише 2% людей

Автор:

|

Січень 31, 2018

|

Рубрика:

У вільному світі живуть лише 2% людей

Отож, навіть не всі громадяни Євросоюзу мають щастя належати до відкритих громадянських суспільств, де можна «без правових і практичних перешкод вступати в організації, виходити на демонстрації і вільно отримувати і поширювати інформацію». Такий висновок зробили автори доповіді, яку презентовано у середу, 31 січня, в Берліні. Її назва – «Атлас громадянського суспільства». А сама дослідницька робота здійснена правозахисною організацією «Хліб для світу».

До 2 відсотків населення, яке живе в умовах відкритого громадянського суспільства, належать 148 мільйонів осіб з Німеччини, Данії, Швейцарії, Португалії та кількох інших країн. А от, скажімо, Іспанія, Велика Британія та США відносяться, згідно атласу, до категорії «обмежено відкритого» суспільства. У цих країнах зафіксовані випадки, коли критично налаштовані до влади організації зазнавали переслідувань.

Поміж країн Євросоюзу одна тільки Угорщина належить до категорії «обмеженого громадянського суспільства», де перебуває разом з Україною, Казахстаном і Бразилією. «Пригнічене» громадянське суспільство правозахисники зафіксували у Росії, Білорусі, Туреччині та Мексиці. І нарешті найгірша категорія («закрите» суспільство) була присвоєна Китаю, Кубі і багатьом арабським та африканським країнам.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply