Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

У Віктора Януковича відберуть $ 1,5 мільярда

Автор:

|

Квітень 28, 2017

|

Рубрика:

У Віктора Януковича відберуть $ 1,5 мільярда

Таку суму коштів, що належать колишньому президенту України Віктору Януковичу і його соратникам конфіскує Український державний «Ощадбанк». Про це повідомляє 28 квітня сайт ВВС. Гроші за рішенням суду останньої інстанції будуть переказані у бюджет України.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО)  Олександр Турчинов назвав таке рішення суду принциповим, оскільки з цих коштів передбачено фінансування державного оборонного замовлення, суб’єктів сектора безпеки і оборони.

У грудні Верховна Рада України не змогла прийняти законопроект про спецконфіскаціі засобів і майна посадових осіб. Хоча тоді йшлося, у тому числі, про близько $ 1,5 млрд на рахунках компаній, пов’язаних з Януковичем і людьми з його оточення, заблоковані 28 січня 2015 року Державною службою фінансового моніторингу. На початку цього року український уряд заклав у державний бюджет на 2017 рік надходження від «спеціальної конфіскації коштів корупціонерів» на суму понад 10 мільярдів гривень (майже $  380 млн).

Нагадаємо, у лютому 2014 року Віктор Янукович був відсторонений від посади президента України. Втік і зараз перебуває у Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply