Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

У Верховну Раду завели героя мемів

Автор:

|

Лютий 24, 2017

|

Рубрика:

У Верховну Раду завели героя мемів

Правда, не за партійними списками і не від мажоритарного округу. Фігура «Почекуна» завітала 24 лютого до Верховної Ради разом із позафракційним народним депутатом Бориславом Березою. І перед початком засідання її поставити на трибуну. Після цього Почекуна посадили в сесійній залі. Інтерес до нового гостя Ради був досить високим. Про це повідомляє «Українська правда».

Пан Береза пояснив, для чого привів до Ради Почекуна. На його думку, скульптура очікує реальної роботи парламенту. «322 депутати зареєструвалося в сесійній залі ВР. За фактом, не більше 150 осіб. Але Почекун у залі є. Ми зустрілися з ним вчора на каналі NewsOne», – написав сьогодні політик у мережі Facebook. «Він, як і більшість українців, чекає відвідування й роботи нардепів. І дуже чекає якісних змін від Кабміну», – додав Борислав Береза.

Почекун – один з найпопулярніших героїв в соцмережах останнього часу. Зробила його нідерландська художниця Маргріт ван Бріфот для Лейденського університету. Почекуна там встановили всередину медичного центру.

Світлини: Борислав Береза Фейсбук.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply