Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

У Верховній Раді триває збір підписів за відставку Юрія Луценка

Автор:

|

Квітень 26, 2019

|

Рубрика:

У Верховній Раді триває збір підписів за відставку Юрія Луценка

Про вимогу відставки генерального прокурора з трибуни парламенту у п’ятницю заявив народний депутат Ігор Луценко (фракція “Батьківщини”), повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Хочу вам всім повідомити, що в парламенті нині збираються підписи за відставку генерального прокурора Юрія Віталійовича Луценка”, – сказав парламентарій.Він також уточнив, що наразі в парламенті є дві такі ініціативи – окрім Ігоря Луценка з аналогічною виступив народний депутат Єгор Соболєв (фракція “Самопомоч”). Адже приводів для відставки генпрокурора, за словами Луценка, чимало, зокрема справи Майдану.

“Юрій Віталійович своєю діяльністю показав повну нездатність керувати найвищим органом справедливості в нашій державі – Генеральною прокуратурою… Він був зобов’язаний розслідувати злочини високопосадовців часів Януковича. Ви чули хоч про один вирок у цій категорії справ? Жодного. Більше того, ми зараз бачимо ганебний балет з розслідування справи Курченка – це обличчя корупції Януковича”, – заявив депутат від “Батьківщини”.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply