Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Бійка у Верховній Раді через пост у Facebook

Автор:

|

Лютий 09, 2017

|

Рубрика:

Бійка у Верховній Раді через пост у Facebook

Нардеп від «Блоку Петра Порошенка» (БПП) Іван Мельничук взявся «виховувати» колегу з своєї ж фракції Сергія Лещенка, бо той висловив свою думку у соцмережі. А саме – заявив, що депутати від БПП не відвідують засідання комітету з питань запобігання і протидії корупції через вказівку з Адміністрації Президента. Зокрема йшлося про Ігоря Артюшенка. Коментатори уточнили, що не було й інших депутатів – панів Кривохатька, Барни та Мельничука. Про це повідомляє 9 лютого «Українська правда».

Основні відомості про інцидент надали депутати-очевидці в залежності від ступеню особистої зацікавленості. «Була дискусія, чому Сергій це написав», – сказав Ігор Артюшенко. А за словами інших нардепів, Іван Мельничук почав битися із Сергієм Лещенком та відірвав рукав у його піджака. Зрештою у двобій політиків втрутився нардеп від БПП Олег Барна та розборонив їх.

Сам Іван Мельничук стверджує, що «прозвучала цинічна брехня. Оббріхує всіх, починаючи з президента, закінчуючи народними депутатами». Тому він (Лещенко – РЕД) має відповідати за свої слова. Сергій Лещенко, у свою чергу, переконаний, що написав правду. І «їм не вдасться мене залякати». А Голова Верховної Ради, зрозуміло, засудив інцидент: «Вважаю неприйнятними бійки в залі. Це дискредитує тих, хто бере участь у бійці і весь парламент».

Додамо, Ігор Артюшенко, про якого писав у пості Сергій Лещенко, підтвердив, що 8 лютого не ходив на засідання парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції. За його словами, він не ходитиме туди, допоки політики продовжуватимуть використовувати комітет заради самопіару та політиканства.

Світлини: Громадський рух «Чесно», Сергій Лещенко фб. vinnitsa.info.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply