Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

У Венесуелу не пустили групу євродепутатів

Автор:

|

Лютий 18, 2019

|

Рубрика:

У Венесуелу не пустили групу євродепутатів

Новинарні портали світу повідомляють у понеділок, 18 лютого, що венесуельські прикордонники зупинили в аеропорту п’ятьох депутатів Європарламенту, які прилетіли в країну на зустріч з опозиційним лідером Хуаном Гуайдо. Причину заборони в’їзду не пояснили. На деякий час у європарламентарів навіть були вилучені їхні паспорти.

Тим часом міністр закордонних справ Венесуели відреагував на інцидент у соціальній мережі Twitter. За його словами, про недопущення в країну цих депутатів повідомили за кілька днів до поїздки. За офіційною версією, у тих були таємні мотиви, які загрожують стабільності та миру в Венесуелі.

Раніше Європарламент приєднався до широкої групи країн, які визнали опозиціонера і голову Національної асамблеї Хуана Гуайдо тимчасовим керівником Венесуели. Нагадаємо, що наприкінці січня він оголосив себе главою держави, заявивши, що чинний Президент Ніколас Мадуро не може виконувати свої обов’язки. Опозиціонера визнали тимчасовим главою держави більшість країн Латинської Америки, США, Канада, Ізраїль, а також частина країн Євросоюзу.

Світлина: Хуан Гуайдо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply