Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

У Венесуелі спалахнули вуличні протести

Автор:

|

Січень 21, 2019

|

Рубрика:

У Венесуелі спалахнули вуличні протести

Як повідомляє у понеділок, 21 січня, інтернет-видання ВВС, Міністерство оборони країни поширило заяву про невдалу спробу заколоту в столиці країни Каракасі. Місцеві ЗМІ пишуть, що затримано кілька десятків осіб.

Згідно з офіційним повідомленням, невелика група військовослужбовців національної гвардії викрала зброю з контрольно-пропускного пункту (КПП) і взяла в заручники чотирьох офіцерів. На відеозаписах у соцмережах видно, як люди у військовій формі твердять, що вони діють «від імені венесуельського народу». Згодом заколотники зіткнулися з активним опором з боку військових, які зберігали вірність уряду країни, були схоплені і вже дають свідчення. Викрадена зброя повернута.

Глава національних установчих зборів Венесуели Діосдадо Кабельо у мережі «Twitter» написав, що «вартові вітчизни заарештували маленьку групу грабіжників і зрадників». Влада заявляє, що спроба заколоту сталася «в інтересах крайніх правих сил», проте не сказано, яких саме.

На фотографіях і відеозаписах, оприлюднених на опозиційних інтернет-ресурсах Венесуели, видно натовпи людей, які беруть участь у вуличних протестах, що почалися паралельно з невдалим заколотом. Протестувальники звинувачують владу у нестачі їжі, води і медикаментів. Поліція використовувала сльозогінний газ для розгону активістів.

Світлина Reuters: учасники акцій будували барикади посеред вулиць, а потім підпалювали їх.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply