Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

У Великодньому посланні понтифік згадав Україну

Автор:

|

Квітень 16, 2017

|

Рубрика:

У Великодньому посланні понтифік згадав Україну

Папа Римський Франциск під час традиційного звернення «місту і світу» побажав Україні відновити суспільну гармонію та спробувати полегшити життя людей, які постраждали від конфлікту на Донбасі. Про це повідомляє 16 квітня «Радіо Ватикан».

«Нехай же Добрий Пастир допоможе Україні, яка і досі страждає від конфлікту та кровопролиття, віднайти згоду та супроводжує ініціативи, спрямовані на полегшення горя тих, хто страждає від його наслідків», – сказав Папа.

Також під час свого звернення він закликав, щоб Бог підтримав людей, які намагаються заспокоїти ситуацію в Сирії. Зокрема, Папа Римський зауважив, що вважає ганебним нещодавній напад на біженців, які намагалися виїхати з Алеппо. Окрім цього, понтифік звернув увагу на ситуацію в інших державах, де є криваві конфлікти, політична та соціальна напруженість.

«Нехай воскреслий Господь, Який не перестає наповнювати європейський континент Своїм благословенням, подасть надію тим, що переживають періоди кризи й труднощів, особливо з приводу відсутності праці, насамперед, для молоді», – додав Папа.

Великоднє богослужіння у Ватикані цього року відбулось за підвищених заходів безпеки.

Світлини: ЕРА.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply