Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

У Великій Британії шукають російський слід

Автор:

|

Березень 09, 2018

|

Рубрика:

У Великій Британії шукають російський слід

Інтернет-видання ВВС у п’ятницю, 9 березня, повідомляє, що у місто Солсбері скеровано близько 180 військовиків. Вони повинні допомогти у розслідуванні справи про отруєння колишнього агента-двійника Сергія Скрипаля та його дочки.

До складу зведеного загону входять військовослужбовці Королівської морської піхоти та інші військові фахівці, які є експертами у галузях хімічної, біологічної та радіологічної зброї. Одне з поставлених перед ними завдань – прибрати з місця події кілька транспортних засобів і предметів, в тому числі машини швидкої допомоги, які могли отримати хімічні забруднення. Окрім того, потрібно фахово розслідувати зараженням поліцейського сержанта Ніка Бейлі, який потрапив до шпиталю з серйозним захворюванням незабаром після того, як побував у будинку колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. Важливо з’ясувати: чи зазнав правоохоронець зараження на місці, де були знайдені двоє росіян, чи отруївся, перебуваючи в будинку Скрипалів.

Після отруєння колишнього полковника російського Головного розвідувального управління (ГРУ) Сергія Скрипаля та його дочки Юлії не виключено проведення повторних розслідувань відразу 14 загадкових смертей на території Великої Британії. Ці випадки свого часу не були сприйняті поліцією як підозрілі, але, за повідомленнями, були ідентифіковані розвідкою США як «потенційно пов’язані з російською владою».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply