Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

У Вашингтоні знизили статус представництва ЄС

Автор:

|

Січень 08, 2019

|

Рубрика:

У Вашингтоні знизили статус представництва ЄС

Цю інформацію у вівторок, 8 січня, підтвердив представник Євросоюзу. Звучить дивно, але у коментарі для «Deutsche Welle» він заявив: «Ми точно не знаємо, коли вони це зробили». При цьому додав, що «цей крок не був добре сприйнятий у Брюсселі». Як з’ясувалося про зниження статусу свого представника у Вашингтоні Європейський Союз не був належним чином поінформований.

Зниження рангу місії ЄС з дипломатичним статусом держави-члена до рівня міжнародної організації, як можна зрозуміти, відбулося торік у період з кінця жовтня до початку листопада. Саме тоді працівники представництва відзначили, що очільник місії Девід О’Салліван не отримав запрошення на низку заходів, що відбулися у Вашингтоні.

У Держдепартаменті США після офіційного запиту пояснили, що «прийняли відповідне рішення, оскільки керівник протокольної служби визнав його за доцільне» і забули про це повідомити.

Представництво ЄС в Вашингтоні діє з 1965 року. Тоді воно було інформаційним офісом з двома штатними одиницями. Зараз тут працюють приблизно 90 осіб, у тому числі близько 30 європейських дипломатів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply