Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

У Вашингтоні тепер є Boris Nemzov Plaza

Автор:

|

Лютий 27, 2018

|

Рубрика:

У Вашингтоні тепер є Boris Nemzov Plaza

27 лютого, у третю річницю вбивства Бориса Нємцова, у столиці США з’явилася площа, названа ім’ям російського опозиціонера. Ініціативу такого найменування тієї ділянки Вісконсін-авеню, що перед російським посольством, висунув у 2016 році сенатор-республіканець Марко Рубіо.

У церемонії найменування площі взяли участь дочка вбитого політика Жанна Нємцова, його соратник, заступник голови руху «Відкрита Росія» Володимир Кара-Мурза, а також сенатор Марко Рубіо, співголова Гельсінської комісії США сенатор Роджер Лікер, інші офіційні особи Сполучених Штатів.

Як зазначають ЗМІ, у владних колах Росії нову адресу свого посольства у Вашингтоні сприйняли з роздратуванням. Натомість прості люди у Москві 27 лютого весь день несли квіти до місця на Великому Москворецькому мосту, де три роки тому пострілами у спину був убитий Борис Нємцов.

У цей день Сполучені Штати закликали російську владу зробити все, щоб причетні до вбивства Бориса Нємцова, включаючи організаторів і замовників злочину, були притягнуті до відповідальності.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply