Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У Вашингтоні міг статися масштабний теракт

Автор:

|

Жовтень 11, 2018

|

Рубрика:

У Вашингтоні міг статися масштабний теракт

Провідні інформаційні агенції світу у четвер, 11  жовтня, повідомляють про ймовірного терориста, який мав намір підірвати себе потужною бомбою в історичному центрі американської столиці. Чоловіка на ім’я Пол Розенфельд звинувачено у виготовленні вибухового пристрою. Його він планував привести в дію 6 листопада – саме у день проведення проміжних виборів до Конгресу. За даними слідства, це мало статися на пішохідній зоні National Mall, яка простягається від будівлі Капітолію до меморіалу Аврааму Лінкольну. Встановлено і мотив – підозрюваний хотів «привернути увагу до своєї політичної ідеології», яка передбачає обрання посадових осіб і членів колегіальних органів управління довільним чином, за допомогою жеребкування.

Якби пекельний задум вдався, могли постраждати випадкові перехожі. Крім того, вибухова хвиля, ймовірно, призвела б до масштабних руйнувань. Адже вага виготовленого Полом Розенфельдом в підвалі власного будинку саморобного вибухового пристрою перевищувала 90 кілограмів.

Під час проміжних виборів до Конгресу США 6 листопада в середині першого президентського терміну Дональда Трампа буде переобраний повний склад Палати представників Конгресу і третина Сенату.

Світлина: National Mall у Вашингтоні

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply